UWAGA! Dołącz do nowej grupy Ostróda - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Strzelanie z wiatrówki do samochodów – 38-latek usłyszał zarzuty


Mieszkaniec Morąga staje przed sądem z powodu incydentu, który miał miejsce w połowie marca 2025 roku. Mężczyzna strzelał z wiatrówki do zaparkowanych aut oraz drzwi wejściowych do domu, co skutkowało znacznymi stratami materialnymi. Kryminalni z Morąga zdołali namierzyć sprawcę, który w wyjątkowo nieodpowiedzialny sposób zniszczył mienie. Aktualnie trwa postępowanie przed sądem, które zadecyduje o jego dalszym losie.

Do wszystkiego doszło, gdy 38-letni mężczyzna, będący pod wpływem alkoholu, strzelał do przypadkowo napotkanych pojazdów oraz budynku mieszkalnego. Na skutek jego działań ucierpiało wiele mienia, a szkody zostały oszacowane na około 7000 zł. Wiele z tych uszkodzeń może się okazać kosztownych w naprawie, co tylko podkreśla szkodliwość działania sprawcy.

Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do stawianych mu zarzutów i wyraził żal z powodu swojego zachowania. Zferykowane przez policję dowody oraz przyznanie się do winy mogą znacząco wpłynąć na ostateczną decyzję sądu, który ma wkrótce rozpatrzyć sprawę. Grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności za uszkodzenie mienia, co jest przypomnieniem o konieczności odpowiedzialności za swoje czyny, zwłaszcza w sytuacjach, gdy wpływają one na innych obywateli.

Źródło: Policja Ostróda


Oceń: Strzelanie z wiatrówki do samochodów – 38-latek usłyszał zarzuty

Średnia ocena:4.92 Liczba ocen:23


Zobacz Także